"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kartela Standı Çeşitleri

Kartela; bir ürünün aynı niteliklere sahip olmakla birlikte farklı renk ve desen gibi tasarım özellikleri bulunan türlerinin örneklerinin sergilendiği bir çeşit katalogdur. Ancak, her ürünün karton veya benzeri basılı dokümanlar ile kartelaya dökülmesi mümkün değildir. Büyük ebatları bulunan ürünler ve ağır ürünlerin  Kartela düzenleri, Kartela stantları ile yapılır.

Örneğin, perde satışı yapmakta olan bir mağazada, rulo halinde satışı bekleyen ürünlerin tüketiciye gösterilmesi için tüm rulonun açılabilmesi mümkün değildir. Kaldı ki, tüketici bu ürünlerin asılı biçimde sergilenmesini ister. Zira perdenin duvarda nasıl görüneceğinin bilinmesi son derece önemlidir. Bu maksatla, bu ürünün satışının yapıldığı tüm türlerinden örnekler, bir platform üzerinde sergilenir. Aynı işlem, halı, tekstil ürünleri gibi ürünler için de geçerlidir.

Kartela ayrıca yapı marketler için de son derece önemli bir üründür. Bu kavram daha çok renk Kartelası olarak tanınıyor olsa da, aslında yapı marketlerde satılan pek çok ürün Kartela stantları kullanılarak tanıtılır. Örneğin, laminat parke kartelası bunlardan bir tanesidir. Fayans kartelası, granit kartelası, kaplama ürünleri kartelası ve aynı grupta yer alan diğer ürünlerin çeşitlerinin tüketiciye arz edilmesi için Kartela; kullanılması gereken teme donanım içerinde yer alır. Firmamız Kartela standı ihtiyaçlarınızı her boyutu ile karşılamakta ve tüm ürün gruplarına yönelik stant üretimi gerçekleştirmektedir.

Kartela Standı Çeşitleri

Kartela standı, genellikle yapı sanayi ve e tekstili sektörlerinde kullanılan bir üründür. Ürünlerin neredeyse tamamının çok büyük ebatlı seçimlik ürünler olması sebebi ile tüketiciye sunum biçiminde arz edilmesi gerekir. Yapı sektöründe kartela standı çeşitleri;

  • Parke kartelası
  • Ahşap Kartelası
  • Granit Kartela
  • Seramik Kartelası
  • Boya Kartelası

Ev tekstili sektöründe ise

  • Halı Kartelası
  • Perde Kartelası
  • Kumaş Kartelası
  • Plastik kaplama ürünleri Kartelası
  • Gibi çeşitlere sahiptir.

Esas itibariyle giyim mağazalarında giyim ürünlerinin sıralandığı platformlar da birer kartela olarak değerlendirilebilir. Yani Kartela standı oldukça geniş bir ürün grubunu ifade eder. Bu ürün grubu içerisine birçok ürün girer. Firmamız bu ürünlerin tamamını hazır ölçeklerde veya ihtiyacınızla orantılı olarak özel tasarımlar kapsamında üretebilmektedir.

Kartela standı fiyatları

Kartela fiyatları, ürünün çeşidine göre değişiklik arz eder. Halı Kartelası gibi ürünlerin boyutları ve mekanik-elektrikli özellikleri nedeniyle oldukça yüksek maliyetlere sahip olmaları durumu söz konusu iken, katalog standların daha uygun fiyatları söz konusu olacaktır. Halı ve perde kartela türlerinde de göreceli olarak yüksek maliyetler söz konusu olabilir. Yapı sektöründe satışı yapılan ağır ürünler için metal veya ahşap ürünlerin üretimi durumunda materyal niteliğine ve büyüklüğe bağlı olarak fiyatlandırma söz konusu olacaktır Firmamız tüm ürünlerde kaliteli üretimler gerçekleştirmekte ve ihtiyaçları uzun süre karşılayacak ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ürünlerimize hemen ulaşmak, özel tasarımlar hakkında bilgi almak ve siparişlerinizi verebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?

Ortalama puan / 5. Oyalan Kişi Sayısı

İlk Oylayan Kişi Olun

Bu yazı yorumlara kapalı.

WhatsApp Hemen fiyat al