"Enter"a basıp içeriğe geçin

Örümcek Stand Çeşitleri

Her türlü tanıtım etkinliğinde, stant alanının fonunda veya alanın bölümlendirilmesinde kullanılabilen Örümcek Stand çeşitleri, kurusal kimlik arzı bakımından son derece önemli bir donanımdır. Tanıtım stantlarının arka fonlarında belli unsurların kullanılması gerekliliği neticesinde ortaya çıkan ürün, dünyanın her yerinde, çeşitli aktiviteler için en yaygın kullanılan fon materyalidir. Alüminyum profil ve enjeksiyon plastik kullanılarak üretilen ürün, iç mekan veya dış mekanda kullanım için uygundur. Bunun yanında ürünün giydirmesi yüksek çözünürlüklü folyo baskı ile yapılır. Bu sayede ürünün her türlü tasarım özelliğine sahip olabilmesi mümkündür. Ayrıca bu özelliği ürünün pazarlama fonksiyonlarına olan etkisini artırır.

Dikkat çekmek, pazarlama bakımından birinci hedeftir. Ürün, hizmet tanıtımları veya ticari olmayan her türlü tanıtımın gerçekleştirilmesi esnasında, hedef kitlenin standa odaklanması son derece önemlidir. Tanıtım stantları kimi durumlarda yeterinde bu bakımdan etkili olamamakta ve dikkat çekmek için daha geniş yüzeylerin kullanılması gerekmektedir. Örümcek Stand ürünün tasarımı, belli bir alanı oval biçimde kapsayacak biçimde yapılır. Ürün; ayrıca “C” veya “U” formuna da sahip olabilmektedir. Bu noktada tasarımın özellikleri tamamen ihtiyaçlar ve müşterinin tasarım beklentileri ile ilişkilidir. Biz örümcek stand üretimi yaparken, ürünün pazarlama etkisi özelliğine öncelikle dikkat ederiz. Bunun için ürünün şık ve kaliteli bir görsele sahip olması en önemli özelliği olarak benimsenir. Ürünün yüzeyine yapılacak baskılar yine aynı kalite standartlarında gerçekleşmektedir.

Örümcek stand çeşitleri

Örümcek stand çeşitleri, düz ve oval olmak üzere iki ana gruba ayrılır. Ürüne ismini veren ayakta kalmasını sağlayan Konstrüksiyon, hareketli ve türüne göre farklı niteliklere sahip bir donanımdır. Örümcek stand tasarımı, genel olarak belli bir zemin üzerine gerçekleştirir. “C” tipi oval örümcek standlar eğimi daha düşük örümcek standlar tanıtım organizasyonlarında kullanılabilir. Tabii tercihen düz örümcek standlar da reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde tercih edilebilmektedir.

Örümcek stand çeşitleri;

Örümcek stand, her biri baskı özellikleri itibarıyla farklı ürünleri ifade eder. Her etkinlik için veya her firma için farklı bir baskı yapılır gerekli olması halinde bu baskı değiştirilebilir. Ürünün son derece kolay montaj ve demontaj özelliklerinin yanı sıra taşıma avantajı da yaygın biçimde kullanılmasını sağlamaktadır.

Örümcek Stand fiyatları

Örümcek Stand fiyatları üzerinde etkili olan en önemli faktör; standın büyüklüğüdür. Yapının oluşturulmasında kullanılan konstrüksiyon genel olarak aynı özelliklere sahiptir. Biz üretimlerimiz de yüksek kalite standartlarına sahip nitelikli altyapı elemanları kullanıyor ve sorunsuz bir şekilde ihtiyaçlarımızın karşılanmasını sağlıyoruz. Bunun yanında kullandığımız baskı ekipmanları ve plastik ekipmanlar yine Yüksek Teknoloji unsurları olarak sizlere arz ediliyor. Firmamızın Kalite Standartları anlayışının yanı sıra sizlere sunduğu en büyük avantaj; en uygun fiyatları arz edebiliyor olmasıdır. Ürünlerimizden uzun süre faydalanıp uygun maliyetlerle sahibi olabilmek için Şimdi bizimle iletişime geçerek, ihtiyacınız olan siparişi verebilir, çok kısa sürede ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek ister misiniz?

Ortalama puan / 5. Oyalan Kişi Sayısı

İlk Oylayan Kişi Olun

Bu yazı yorumlara kapalı.

WhatsApp Hemen fiyat al